De volgende (voorlopige) datums voor het volgende seizoen zijn bekend: NK, Euro-Pokal, NAC, FAC, SAEP (Eelde), ACVO, NNCRO, ACON, ASN, ASE, DAC, Noordbergum, Biddinghuizen, Koudum Racing Expo, Beurs Veenwouden, Blija, PAC Posterholt, NNO Ter Apel en NOV Lelystad. Alle datums zijn onder voorbehoud. Heeft u aanvullingen, laat het ons weten via het contactformulier.
Diversen
Racing Expo Leeuwarden 26/27 januari
Autocrossbeurs Veenwouden (SACN) 9/10 maart
Autocross Biddinghuizen 30 april
Autocross Noordbergum 8 juni (NNK)
Frije Cross Blija 10 augustus
Autocross Koudum 7 & 8 september
Autocross Basse 15 september (NNK)
NNCRO
27 april – Ulrum
11 mei – Locatie volgt
1 juni – Stedum
22 juni – Locatie volgt
24 augustus – Lellens
7 september – Lellens
Drentse Autocross Club
5 mei Nieuwlande
19 mei Zuidwolde
23 juni Ossenzijl
8 september locatie volgt
PAC Posterholt
7 april
12 mei
9 juni
14 juli
10/11 augustus
8 september
6 oktober
2 november (feestavond)
NOV Lelystad
10 maart trainingsdag (van 11 tot 16 uur)
17 maart
21 april
19 mei (onder voorbehoud geen F1 & F2)
16 juni
28 juli
15 september
20 oktober
10 november
(iedere zaterdag voor de wedstrijd is er gelegenheid om te trainen)
ACON Sint Maarten
8 maart (inschrijving)
28 april
19 mei (1e Pinksterdag)
9 juni
14 juli
11 augustus (NK Stockcar F1)
8 september (+ afvalrace rodeo)
16 november (feestavond)
ASE Emmen
6 april
11 mei
1/2 juni
22 juni
13 juli
24 augustus
5 oktober
26 oktober
28 december
Stichting Autocross Eelde-Paterswolde (SAEP)
23 juni 2013
18 augustus 2013
Noordelijke Autocross Club (NAC)
Maandag 01 april Dokkum 2e paasdag
Dinsdag 30 april Kollum Koninginnedag
Donderdag 09 mei Sint Annaparochie Hemelvaartsdag
Maandag 20 mei Kollum 2e pinksterdag
Zaterdag 22 juni Sint Annaparochie
Zaterdag 06 juli Dokkum (NNK)
Zaterdag 07 september Kollum
Zaterdag 28 september Sint Annaparochie (NNK)
Locaties waar gereden wordt volgen later.
Nederlands Kampioenschap 2013
20 April Visvliet ACVO
26 mei Holterhoek KACC
13 juli Terwolde TACO
27 juli Loenen LAT’77
17 augustus Maurik ACC Geffen
31 augustus/1 september Reserve
21 september Koudum SN
Euro-Pokal (locaties volgen)
11/12 mei
29/30 juni
20/21 juli
3/4 augustus
24/25 augustus
14/15 september
28/29 september
FAC Autocross
31 maart 1e paasdag
29 april avondcross
30 april Koninginnedag
9 mei Hemelvaartdag
23 juni
7 juli
31 augustus Hallum
1 september reserve
ACVO
30 maart Grootegast
20 april N.K. Visvliet
30 april Visvliet
2 juni Oldeholtpade
9 juni Menaldum (datum o.v.b.)
1 september Hoogkerk (o.v.b.)
14 september reserve
ASN
7 april Hijken
9 mei Fochteloo
14/15 juni Surhuiserveen
6 juli Autocross Drogeham
14 juli Reserve datum
11 augustus De Groeve
26 november Feestavond Appelscha
NNO Ter Apel
31 maart (+ Euromaster of BriSCA F2)
9 mei (+ Race of Champions Superklasse)
2 juni
30 juni
1 september (+ Euromasters of National Hotrods)
29 september (Finales NK & NNO)
13 oktober (Autocrossdag)
30 maart
20 april nk visvliet
30 april visvliet
2 juni oldeholtpade
8 juni
14 september